AUTO GAZ SZCZECIN

AUTO GAZ SZCZECIN AUTO SERWIS ARS

Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Diagnostyka lpg automechanika.

Adres:
ul. Tama Pomorzańska 13
70-030 Szczecin Telefon:
091 482 0651
501 748453
Fax:
091 4820651

Szczegóły strony www.ars-szczecin.home.pl:

Podlinkuj stronę www.ars-szczecin.home.pl:

AUTO GAZ SZCZECIN

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 227

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Home - autogazholandia »

    autogazholandia.pl - holenderskie instalacje gazowe AG KOLTEC NECAM

    Nasza firma istnieje od 1982 roku jako firma motoryzacyjna. Działalność w zakresie montażu i serwisu instalacji holenderskich LPG została rozpoczęta w 1994 roku. Obecnie nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług, obejmujący serwis systemów Koltec Necam AG oraz dystrybucję urządzeń i części LPG/CNG firmy Teleflex GFI.

    Nowością naszej oferty jest system AG EZ – SGI. Zaletą tego systemu jest prostota montażu oraz zastosowanie komponentów najwyższej jakości, gwarantujących jego udowodnioną niezawodność. System, opracowany przez liczącą się na światowym rynku firmę oferującą rozwiązania o bardzo wysokim stopniu zaawansowania technicznego – Teleflex GFI, gwarantuje znakomite parametry pracy silnika.

    Nasza firma oferuje również fabryczne systemy LPG i CNG do samochodów osobowych, autobusów oraz urządzeń przemysłowych.

    - Serwis i montaż systemów AG Koltec Necam.
    - Dystrybucja urządzeń i części LPG/CNG firmy Teleflex GFI.
    - Fabryczne systemy LPG i CNG do samochodów osobowych, autobusów, urządzeń przemysłowych.

    Data dodania: 15 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • INSTALACJE GAZOWE - [auto gaz, autogaz, vialle, koltec, kme, lpg, cng] »

    www.AUTOGAZ.org to kompendium wiedzy na temat rynku Autogaz w Polsce. Na stronach serwisu Autogaz przedstawiamy bazę firm oraz wiele info z branży autogaz, lpg, vialle, koltec, gaz, instalacje gazowe, www.autogaz.org, Autogaz Polska

    Nasza firma montuje i serwisuje auto gaz (koltec i vialle) w samochodach o napędzie benzynowym. Zajmujemy się montażem instalacji gazowych w różnych markach samochodów: w Mercedesie, Audi, Bmw, Citroen, Chrysler, Dodge, Honda, Nisan, Opel, Toyota, Volvo, Vw, i inne.Zapraszamy woj. mazowieckie

    Data dodania: 17 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • antonidolega.pl »

    Nasza firma zajmuje się montowaniem instalacji gazowych we wszystkich modelach samochodów,naprawami bieżącymi i regulacją, wymianą oleju i serwisem oraz pełną mechaniką i diagnostyką samochodów. Montaż lpg, montowanie gazu,auto na gaz, gaz w samochodzie. Pomorskie, trójmiasto. Zapraszamy!

    tel. kom 606-794-747 Reda, Rumia, trójmiasto, pomorskie

    Data dodania: 17 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • AUTO SERWIS EXPRES »

    Firma zajmuje się montażem instalacji gazowych we wszystkich samochodach o zapłonie iskrowym.Naszym celem jest szybki i profesjonalny montaż instalacji gazowych najwyższej jakości.Pierwszy powstał punkt w Moszczance koło Ryk.W 2002r otworzyliśmy kolejny punkt w Chwaszczynie.

    Osowa ul. Kielnieńska 183 serwis tel.058 351 26 22 sklep tel.058 552 55 44 tel. kom. 0 607 555 333

    www.gazwsamochodzie.pl

    Data dodania: 17 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • B.P.J Polonia - montaż instalacji gazowych »

    Witamy na stronie firmy B.P.J Polonia - montujemy instalacje gazowe do prawie wszystkich rodzajów pojazdów. Nasza oferta powinna Państwa zainteresować. LPG, GAZ. Siedziba naszej firmy to Kobylin 13, 05-600 Grójec. Zaprasamy do zapoznania się z treściš naszego serwisu...

    Data dodania: 18 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • CETUS - Energetyka Gazowa Sp. z o.o. »

    Główną specjalizacją firmy Cetus jest budowa, remont i modernizacje rurociągów, obiektów gazowych oraz układów technologicznych. Zapraszamy.

    Najważniejsze założenia funkcjonowania spółki to kompleksowość i jakość świadczonych usług. Zadowolenie Klienta to statutowy cel naszej działalności. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.

    Firma Cetus Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie:
    budowa, remonty, modernizacja rurociągów, obiektów gazowych i układów technologicznych
    projektowanie
    technologie bezwykopowe - przeciski
    wykonywanie ścianek szczelnych grodzicami stalowymi
    obsługa techniczna i eksploatacja
    świadczenie usług Gazowego Pogotowia Technicznego
    udział w likwidacji skutków awarii
    konsulting, doradztwo inwestycyjne

    Data dodania: 18 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • LPG SYSTEM | AUTORYZOWANY ZAKŁAD BRC »

    Auto Gaz - LPGSYSTEM: montaż instalacji gazowych do wszystkich typów samochodów; autogaz, autogas, auto-gaz, auto, gas, gaz, auto gaz, auto gas, LPG, GPL, auto na gaz, propan butan, propan-butan, instalacje gazowe, samochodowe instalacje gazowe, CNG, metan, gaz ziemny, gaz ciekły, gaz płynny, BRC, Bedini, Lovato, Landi, Landi Renzo, Emmegas, M

    Data dodania: 19 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • Prima-Gaz S.C. autogaz lublin, instalacje gazowe, montaż, serwis »

    Prima-Gaz S.C. autogaz w lublinie, profesjonalny montaż instalacji gazowych, także w silnikach V6, V8, serwis instalacji BRC, Autronic, Tomasetto, Necam, Koltec, Lpi Vialle, legalizacja zbiorników.

    Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą z 15-letnim doświadczeniem w branży autogazu.
    Staramy się wychodzić naprzeciw klientom, stale rozszerzając zakres naszych usług.
    Inwestujemy w rozwój firmy i szkolenia pracowników aby stale podnosić jakość usług.
    Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

    Data dodania: 19 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • Prins VSI - sekwencyjny wtrysk gazu »

    Nasza oferta (sprzedaż hurtowa) skierowana jest do warsztatów samochodowych zajmujących się montażem instalacji gazowych (LPG i CNG) w autach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: Prins VSI - holenderski system sekwencyjnego wtrysku gazu, instalację sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie ciekłej Vialle LPi (również produkcji holenderskiej), zbiorniki Stako i Irene, wielozawory Tomasetto, lubryfikatory FLASH LUBE i szereg innych produktów niezbędnych w warsztacie zajmującym się montażem instalacji gazowych do aut - LPG Shop: www.e-autogas.com

    Jesli zainteresuje Państwa szczególnie dany produkt - prosimy o przesłanie zapytania, chętnie sprawdzimy i odpowiemy info@e-autogas.com

    ZAUFANIE:
    Szczególnie ważne jest dla nas zaufanie klienta - preferujemy kontakt osobisty. Dostawa pierwszego zamówienia może zostać połączona z wizytą w Państwa firmie. Dzięki temu będzie okazja aby się lepiej poznać. Jeśli życzycie sobie Państwo wizyty z naszej strony prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu.

    Chętnie doradzamy klientom we wszelkich kwestiach dotyczących branży autogaz. Wspieramy również montażystów w kwestiach technicznych przesyłając na prośbę instrukcje obsługi, schematy, wskazówki, itp. Wystarczy przesłać zapytanie.

    Będziemy wdzięczni za wskazówki dotyczące strony www.prinsautogas.pl którymi zechcecie się Państwo z nami podzielić.

    Tomasz Lemke


    LEMKE Konsulting

    ul. Cedrowa 13

    62-020 Swarzędz Zalasewo (Poznań - okolice)

    Polska (Poland, Polen)

    NIP: PL 972-022-16-33


    Prins VSI sekwencyjny wtrysk gazu - kompleksowa obsługa warsztatów zajmujących się montażem instalacji gazowych LPG / CNG do aut.

    Data dodania: 19 09 2009 · szczegóły wpisu »
  • Argaz FHU »

    Auto na gaz - montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych: BRC, LOVATO, ELPIGAZ, ROMANO, sekwencyjny wtrysk gazu - RIS

    Działamy na rynku od 1993 roku. Posiadamy już ponad 16'to letnie doświadczenie w montażu instalacji gazowych w samochodach.

    W ciągu tych 16'tu lat na rynku, zdążyliśmy zebrać spore doświadczenie w samochodowych instalacjach gazowych, a także zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów.

    Oprócz montażu i serwisu instalacji LPG, mogą Państwo u nas zdiagnozować auto wyposażone w diagnostykę OBD-II. Obsługujemy też dużą część aut wyposażonych w magistralę CAN.

    Jesteśmy także jednym z nielicznych zakładów, posiadającym w pełni legalną możliwość montażu instalacji LPG w samochodach na rynek niemiecki. Posiadamy certyfikat BRC Deutschland, a także jako nieliczni pomagamy w załatwieniu niemieckiej homologacji (ABGasgutachten) lub na życzenie klienta załatwiamy całą kompletną dokumentację i przekazujemy ją klientowi. Tak więc zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcie słusznej decyzji.

    Zapraszamy także do zapoznania się z naszym cennikiem.

    Pozdrawiamy, Zespół Argaz FHU.

    Data dodania: 19 09 2009 · szczegóły wpisu »