ALBOR Truck - naprawa samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów, holowanie,
ALBOR jest firmą rodzinną. Swoją działalność rozpoczął w 1991r. Właścicielem jest Bolesław Rafałko, który posiada 38 letni staż pracy w branży motoryzacyjnej. Firmę prowadzi z żoną Aliną i synem Łukaszem.
Przez lata swojej działalności zakład wyspecjalizował się w naprawach taboru ciężarowego, głównie pochodzenia zagranicznego, czyli ciągników siodłowych, przyczep, naczep i autobusów w pełnym zakresie oraz sprzedaży części zamiennych tych pojazdów.
Szczegóły strony www.albor.com.pl:
- ID: 361
- Tytuł: ALBOR Truck - naprawa samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów, holowanie,
- URL: www.albor.com.pl
- PageRank:

- Kliknięć: 24
- Wyświetleń: 298
- CTR: 8.05%
- Data dodania: 02 10 2009
- Słowa kluczowe: knorr-bremse, serwis wabco, webasto, wabco, jost, serwis bpw, naprawa przyczep, daf, mercedes, serwis samochodowy, iveco, scania, serwis saf, haldex - grau, serwis opon, albor, man, truck-serwis, bpw, volvo, orlandi, albor truck, saf, serwis haldex, wałcz
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Podlinkuj stronę www.albor.com.pl:
Odwiedziny robotów:
9
86
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
CMT Chojnice sp. z o.o., Naczepy, Wywrotki, Przyczepy, Zabudowy »
Firma powstała 3 października 1991 roku.
Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
W listopadzie 1994 roku właściciele wykupili tereny oraz budynki przy ulicy Zakładowej 6 w Chojniach.
Z czasem produkcja przerosła możliwości przerobowe Chojnic, podjęto decyzję o wydzierżawieniu pomieszczeń w Brusach.
Z małego liczącego kilkanaście osób zakładu powstało zatrudniające obecnie 190 pracowników przedsiębiorstwo, które już od 17 lat odnosi sukcesy na wymagającym rynku pojazdów użytkowych.
Przez ponad 10 lat firma nosiła nazwę : "Chojnickie Maszyny Transportowe" Faryna, Klunder, Mięsikowski i była spółką cywilną.
W roku 2002 wniesiono ją aportem rzeczowym do "CMT" Chojnice Sp. z o.o. Kapitał zakładowy wynosi 4023000 PLN. Adres oraz dane teleadresowe nie uległy zmianie.
Dzisiaj firma CMT jest jednym z czołowych producentów: naczep plandekowych, naczep wywrotek, przyczep, zabudów wszelkiego typu na podwoziach samochodów ciężarowych różnych marek, sprzętu specjalistycznego, plandek, napisów reklamowych.
Produkty, które oferuje CMT posiadają homologację Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej.
CMT w swojej produkcji wykazuje dużą elastyczność dopasowując wyrób do oczekiwań klienta starając się uwzględnić ich uwagi zgłaszane w trakcie eksploatacji, co ma wpływ na ciągłe ulepszanie swojego wyrobu. -
Eurotruck - »
EURO-TRUCK Sp. z o.o. związana jest z szeroko pojętym zakresem usług motoryzacyjnych, dotyczących sprzedaży i obsługi środków transportu, a także bezpośrednio pełnej obsługi logistycznej i spedycyjnej transportu krajowego i międzynarodowego.
Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
Nowoczesna siedziba, wciąż rozbudowywana pod kątem zapotrzebowania klientów oraz własnych planów, stwarza możliwości ciągłego rozwoju.
Od 1996 roku autoryzowana sprzedaż i serwis naczep Schmitz - Cargobull, a także autoryzowany serwis i partner takich firm jak:
IVECO, BPW, SAF, KNORR, WABCO z bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych, opon i kompletnych kół.
Nasze zalety:
Doświadczenie
Terminowość
Solidność
Bezpieczeństwo
Ekologia
autoryzowana sprzedaż nowych, używanych naczep SCHMITZ, serwis naczep, magazyn części zamiennych SCHMITZ, Renault,tabor używany, poleasingowy, transport, spedycja międzynarodowa -
Schmitz Cargobull AG - The TrailerCompany »
Schmitz Cargobull AG - The TrailerCompany f�r Auflieger, Anh�nger, Trailer-Services und Trailer-Technologie
Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
Sprzedaż, serwis naczep skrzyniowych, chłodniczych, samowyładowczych marki SCHMITZ; generalny -
Gniotpol / Przyczepy / Plandeki / Zabudowy »
Produkcja: Przyczepy, Plandeki, Zabudowy, Silosy
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu »
W 1989 r. właściciel oraz prezes firmy Kazmierz Gniot wspólnie z małżonką założył firmę GNIOTPOL. Początkowo była to niewielka firma produkująca przyczepy na indywidualne zamówienia.W kolejnych latach działalności bazą dla firmy została nieduża miejscowość koło Brzegu - Kurznie. W roku 2005 Kazmierz Gniot utworzył spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Odrowążu - Malni, w przejętym zakładzie Zremb Odrowąż specjalizującym się w produkcji silosów, które stały się nową specjalizacją naszej firmy. Na przełomie roku 2008/2009 firma GNIOTPOL zatrudnia 140 osób w dwóch zakładach.
Firma GNIOTPOL znajduje się w ścisłej czołówce polskich producentów zabudów i przyczep, zasobników, silosów i konstrukcji stalowych według dowolnych wymiarów określonych przez klienta, zgodnych z obowiązującymi przepisami. Posiadamy prawdopodobnie najwięcej homologacji na przyczepy ciężarowe w Polsce. Współpracujemy z głównymi dostawcami samochodów ciężarowych w Polsce oraz Europie - MAN-STAR, RENAULT Trucks, Mercedes-Benz, DAF, VOLVO, IVECO, SCANIA.. .
Oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo techniczne, projektowanie na indywidualne zamówienie, bogatą ofertę handlową oraz profesjonalny serwis.
Nasza firma dąży do spełnienia oczekiwań Klienta poprzez elastyczną ofertę sprzedaży, zaangażowanie personelu z wykorzystaniem dostępnej wiedzy i środków oraz dobór asortymentu najwyższej jakości.
Naszym priorytetem jest osiągnięcie trwałego zadowolenia naszych Klientów i satysfakcji z zakupionych wyrobów i usług, czego dowodem jest wprowadzony i funkcjonujący system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000.
-
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Serwisowy Przyczep Kazimierz Pierzgalski »
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Serwisowy Przyczep - dealer przyczep campingowych Adria, przyczepy i zabudowy samochodowe wszelkiego typu, duży asortyment
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu »
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Serwisowy Przyczep Kazimierz Pierzgalski -
Loading... »
TRAMP TRAIL producent oferuje najwyższej jakości przyczepy, naczepy, zabudowy, zestawy transportowe, nadwozia samochodowe, przyczepy podłodziowe, kablowe, lawety i inne. Przede wszystkim jakość wykończenia!
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu » -
Przyczepy sprzedaż. Części i akcesoria do przyczep - Campotur.pl »
Przyczepy - części. Sprzedaż, naprawa, komis - przyczepy kempingowe, campingowe, kampingowe, gastronomiczne, podłodziowe, towarowe, samochodowe, lawety, przyczepy do przewozu koni. Przyczepa, przyczepki niewiadów.
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu » -
Rutkowski przedst. Wielton na woj mazowieckie. Naczepy, przyczepy, naczepa, przyczepa »
Wielton - największy polski producent naczep, przyczep, zabudów i wywrotek. Bezpośredni przedstawiciel na woj. mazowieckie. Sprzedaż od ręki - nowe naczepy, przyczepy, chłodnie, zabudowy, wywrotki ciężarowe. Promocje na przyczepy i naczepy samochodowe
Data dodania: 03 10 2009 · szczegóły wpisu » -
Simatra France - producent cystern »
SIMATRA FRANCE jest niepodważalnym liderem w produkcji cystern paliwowych i spirytusowych. Na polskim rynku produkuje głównie cysterny z aluminium, stali kwasoodpornej i stali.
Data dodania: 03 10 2009 · szczegóły wpisu »
SIMATRA FRANCE opiera się na francuskiej kulturze technicznej i pragnie wzmocnić swoją całkowitą organizację na modelu francuskim.
Mamy nadzieję, iż podjęta przez nas współpraca polsko-francuska będzie miała pozytywny wpływ na rozwój przemysłu polskiego.
Siedziba firmy:
66-407 Gorzów Wlkp.
ul. Walczaka 25
tel.: (095) 733-39-50, 782-39-50
fax: (095) 733-39-90, 782-39-90
e-mail: simatra@simatra.pl
handlowcy@simatra.pl -
Wybierz bezpośrednią drogę »
Für erfolgsorientierte und vielseitige Transporteure führt kein Weg an SOMMER vorbei. Innovation, hohe Präzision bei der Fertigung, Kundennähe und ein individueller Service sind die Grundpfeiler unserer Unternehmensphilosophie.
Data dodania: 03 10 2009 · szczegóły wpisu »
