Przyczepy :: Fabryka Przyczep Sorelpol Sp. z o.o. ::
Szczegóły strony www.sorelpol.com.pl:
- ID: 353
- Tytuł: Przyczepy :: Fabryka Przyczep Sorelpol Sp. z o.o. ::
- URL: www.sorelpol.com.pl
- PageRank:

- Kliknięć: 78
- Wyświetleń: 1500
- CTR: 5.2%
- Data dodania: 02 10 2009
- Słowa kluczowe: motocykli, Duuo trailers, Produkcja, Cargo trailers, towarowe, do przewozu, podmotocyklowe, Duuo, Trailers, Sorelpol, Przyczepy, fabryka przyczep, przyczep, samochodowe, Boattrailers, Neptun trailers, bagażowe, podłodziowe, koparek, Neptun, Trailers for passenger cars, Boat trailers, quadów, Duo trailers, Przyczepki, Producent, Duo, lawety, warszawa
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Podlinkuj stronę www.sorelpol.com.pl:
Odwiedziny robotów:
1
480
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
CAMPPOL - Przyczepy campingowe, sprzedaż, wypożyczalnia, kempingi »
Założona w 1994 roku firma P.H.U. Camppol prowadzi działalność związaną z carawaningiem. Ponieważ ta forma wypoczynku jest w naszym kraju w okresie rozwoju, staramy się wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom naszych klientów.
Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
Dlatego też proponujemy Państwu usługi i pomoc w następującym zakresie:
- sprzedaż przyczep kempingowych
- wypożyczalnia przyczep
- serwis i przeglądy techniczne
- naprawy instalacji wewnętrznych
- remonty konstrukcji i poszyć
- wymiana ogumienia
- części zamienne
- akcesoria
Wykonujemy również zlecenia podnoszące walory użytkowe przyczepy np. montujemy lodówki lub ogrzewanie do przyczep, które tego nie posiadają -
ATB TRUCK »
ATB Truck jest spółką akcyjną założoną 8 lipca 1994 r. i wpisaną w dniu 25 października 1994 roku do Rejestru Handlowego, dział B nr 41871. Z dniem tym weszła w skład grupy kapitałowej Pekaes. Obecnie ATB Truck wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000022997.
Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
Podstawowym rodzajem działalności Spółki z chwilą jej powstania była sprzedaż oraz serwis pojazdów użytkowych marki Volvo a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych do pojazdów tej marki.
Wskutek zaleconych przez właściciela Spółki działań prywatyzacyjnych, z dniem 30 czerwca 2002 r. jej działalność sprzedana została do Volvo Polska Sp. z o.o. a ATB Truck decyzją właściciela podjęła nową działalność polegającą na bieżnikowaniu opon do samochodów ciężarowych i autobusów, prowadząc przy tym również inne działalności pomocnicze. -
CMT Chojnice sp. z o.o., Naczepy, Wywrotki, Przyczepy, Zabudowy »
Firma powstała 3 października 1991 roku.
Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
W listopadzie 1994 roku właściciele wykupili tereny oraz budynki przy ulicy Zakładowej 6 w Chojniach.
Z czasem produkcja przerosła możliwości przerobowe Chojnic, podjęto decyzję o wydzierżawieniu pomieszczeń w Brusach.
Z małego liczącego kilkanaście osób zakładu powstało zatrudniające obecnie 190 pracowników przedsiębiorstwo, które już od 17 lat odnosi sukcesy na wymagającym rynku pojazdów użytkowych.
Przez ponad 10 lat firma nosiła nazwę : "Chojnickie Maszyny Transportowe" Faryna, Klunder, Mięsikowski i była spółką cywilną.
W roku 2002 wniesiono ją aportem rzeczowym do "CMT" Chojnice Sp. z o.o. Kapitał zakładowy wynosi 4023000 PLN. Adres oraz dane teleadresowe nie uległy zmianie.
Dzisiaj firma CMT jest jednym z czołowych producentów: naczep plandekowych, naczep wywrotek, przyczep, zabudów wszelkiego typu na podwoziach samochodów ciężarowych różnych marek, sprzętu specjalistycznego, plandek, napisów reklamowych.
Produkty, które oferuje CMT posiadają homologację Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej.
CMT w swojej produkcji wykazuje dużą elastyczność dopasowując wyrób do oczekiwań klienta starając się uwzględnić ich uwagi zgłaszane w trakcie eksploatacji, co ma wpływ na ciągłe ulepszanie swojego wyrobu. -
Eurotruck - »
EURO-TRUCK Sp. z o.o. związana jest z szeroko pojętym zakresem usług motoryzacyjnych, dotyczących sprzedaży i obsługi środków transportu, a także bezpośrednio pełnej obsługi logistycznej i spedycyjnej transportu krajowego i międzynarodowego.
Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
Nowoczesna siedziba, wciąż rozbudowywana pod kątem zapotrzebowania klientów oraz własnych planów, stwarza możliwości ciągłego rozwoju.
Od 1996 roku autoryzowana sprzedaż i serwis naczep Schmitz - Cargobull, a także autoryzowany serwis i partner takich firm jak:
IVECO, BPW, SAF, KNORR, WABCO z bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych, opon i kompletnych kół.
Nasze zalety:
Doświadczenie
Terminowość
Solidność
Bezpieczeństwo
Ekologia
autoryzowana sprzedaż nowych, używanych naczep SCHMITZ, serwis naczep, magazyn części zamiennych SCHMITZ, Renault,tabor używany, poleasingowy, transport, spedycja międzynarodowa -
V&B »
Przedsiębiorstwo VIKSTRÖM & BETZ S.A. istnieje na rynku od 1990 roku, we współpracy ze szwedzkim partnerem. Jesteśmy producentami nadwozi wymiennych, zabudów stałych nadwozi samochodowych współpracując z VIKSTRÖM AKERI AB.
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu »
Nasze „nogi\" wraz z nadwoziami zakupiła Szwedzka Poczta.
Dla koncernu PILKINKTON wykonaliśmy specjalistyczne nadwozia wymienne do przewozu szkła (patent na rozwiązania konstrukcyjne podłogi nadwozia).
Dla firmy KOLSPED nadwozia wymienne do transportu kombinowanego (samochód-kolej).
Obecnie realizujemy kontrakty na nadwozia wymienne dla szwedzkiego przedsiębiorstwa BILSPEDITION, IVECO - Servipol Warszawa, GASPOL, oraz dla VOLVO Truck w Warszawie a także nadwozia wymienne o powiększonej kubaturze dla firmy EUROAD.
Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów posiadamy w swojej ofercie podstawowy szereg typów nadwozi wymiennych, których rodzaj może być poszerzony o specyficzne wymagania odbiorców:
- skrzynia
- skrzynia z plandeką
- aluminiowy z tylnymi drzwiami paletowymi
- sklejka z drzwiami bocznymi i tylnymi paletowymi
- izoterma
- firanka z rozsuwanym dachem (tylna górna belka uchylna, łamany profil dachu)
- stalowy ze szwedzkiej blachy Planja (blacha hartowana) - po ewentualnym odkształceniu przy załadunku blacha wraca do pierwotnej pozycji.
Na rynku znani jesteśmy jako dostawca wysokiej jakości produktów i usług. Mamy nadzieję, że oferta nasza wzbudzi Państwa zainteresowanie i zaowocuje przyszłą współpracą. -
SPP Części do przyczep Zaczepy kulowe Zawiasy burtowe Głowice zaczepowe »
SPP oferuje szeroki wybór czesci do przyczep - zaczepy kulowe, zawiasy burtowe oraz glowice zaczepowe.
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu »
Pragniemy przedstawić w skrócie historię naszej firmy. Rozpoczęliśmy działalność w roku 1967 jako niewielki, rodzinny zakład rzemieślniczy. Od tego czasu nasza firma systematycznie powiększała swoje zasoby, by w roku 1998 przekształcić się ze spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Specjalizujemy się w produkcji części do przyczep samochodowych. Nasza oferta obejmuje następujące akcesoria do przyczep: głowice zaczepowe (zaczepy kulowe), zaczepy i zawiasy do burt, uchwyty do mocowania ładunków, podnośniki samochodowe, koła manewrowe wraz z obejmami oraz inny asortyment. Dla wygody naszych klientów uzupełniamy wachlarz produktów o obręcze do kół, osie do przyczep, hamulce najazdowe, wyciągarki do przyczep, błotniki i inne. Wszystkie z szerokiej gamy produkowanych przez nas głowic zaczepowych (zaczepów kulowych), współpracują z hakami klasy A (o średnicy 50 mm)
Firma Steelpress to czołowy polski producent części do przyczep, który eksportuje swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej jak również do Rosji, Serbii, Macedonii, Izraela, Stanów Zjednoczonych, Kanady i na Ukrainę. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu Steelpress ma już ugruntowaną pozycję na rynku krajowym, jak i zagranicznym. -
Wokader »
WOKADER zajmuje się wypożyczaniem przyczep. W chwili obecnej posiadamy wiedzę na temat indywidualnych potrzeb klientów na poszczególne rodzaje przyczep. Prowadzimy serwis przyczep, posiadamy w sprzedaży całą gamę części, podzespołów i akcesoriów do przyczep.
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu » -
ZASŁAW - Zakład Przyczep i Naczep »
ZASŁAW to czołowy producent przyczep, naczep, zabudów oraz podwozi. Oferujemy również produkcję zabudów samochodów dostawczych i ciężarowych.
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu »
ZASŁAW działając na rynku nieprzerwanie od 1953 roku, projektuje i produkuje przyczepy, naczepy, podwozia, zabudowy oraz kontenery dbając o stały wzrost poziomu technicznego, a także o jakość oferowanych wyrobów. Od początku swojej działalności dostarczyliśmy naszym Klientom ponad 500 000 rozwiązań logistycznych. Nasze pojazdy posiadające homologacje Ministerstwa Infrastruktury RP produkowane są wyłącznie z materiałów i z wykorzystaniem podzespołów pochodzących od renomowanych dostawców.
ZASŁAW to przede wszystkim młoda, innowacyjna kadra, wspierana przez doświadczone zaplecze techniczno-inżynieryjne, stosująca w oferowanych środkach transportowych najnowocześniejsze procesy technologiczne, do których między innymi zaliczyć należy -
Przyczepy sprzedaż. Części i akcesoria do przyczep - Campotur.pl »
Przyczepy - części. Sprzedaż, naprawa, komis - przyczepy kempingowe, campingowe, kampingowe, gastronomiczne, podłodziowe, towarowe, samochodowe, lawety, przyczepy do przewozu koni. Przyczepa, przyczepki niewiadów.
Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu » -
Rutkowski przedst. Wielton na woj mazowieckie. Naczepy, przyczepy, naczepa, przyczepa »
Wielton - największy polski producent naczep, przyczep, zabudów i wywrotek. Bezpośredni przedstawiciel na woj. mazowieckie. Sprzedaż od ręki - nowe naczepy, przyczepy, chłodnie, zabudowy, wywrotki ciężarowe. Promocje na przyczepy i naczepy samochodowe
Data dodania: 03 10 2009 · szczegóły wpisu »
