Aplikacja Supervia24 nowość na rynku

Dobrze dobrana polisa komunikacyjna, która zaspokoi wszystkie potrzeby użytkownika to poczucie bezpieczeństwa i pewności zarówno podczas tych bliższych wypraw samochodem, jak i tych dalszych. Dodatkowo sam wybór polisy nie jest łatwy – duża ilość firm, proponowanych ofert czy różnych cen w żaden sposób nie ułatwiają ostatecznej decyzji. Szczęśliwie na rynku pojawiło się rozwiązanie, które w znacznym stopniu ułatwia i upraszcza całą procedurę – jest nim aplikacja Supervia24.

Supervia24 – super aplikacja

Nowością wśród przydatnych i użytecznych aplikacji jest Supervia24, która stworzona została do szybkiego i łatwego zawierania oraz ofertowania polis komunikacyjnych rozszerzając swoją ofertę także o ubezpieczenie NNW szkolne, NNW indywidualne, czy kosztów leczenia zagranicą. Warto tu zaznaczyć, że cała procedura jest niezwykle prosta, a gotowa, opłacona polisa przesyłana jest na wskazany adres mailowy w zaledwie 55 sekund. Jednym słowem wszystko odbywa się łatwo, szybko i przyjemnie.

Supervia24 – Dla kogo?

Z Supervia24 mogą korzystać wszyscy posiadacze smartfonów. Aplikacja dostępna jest już na platformie Google Play, a wkrótce znajdzie się też na Apple Store. Po jej pobraniu, w kilku prostych krokach, i w zaledwie parę minut, można wybrać tanie OC, NNW czy Assistane. Bardzo ciekawa jest też opcja generowania wypowiedzenia polis komunikacyjnych OC. Prostota obsługi, różne opcje i wiele dostępnych wariantów są powodem, dla którego właśnie agenci ubezpieczeniowi naprawdę jej nienawidzą.

Jak to działa?

Kupowanie ubezpieczenia przez aplikację Supervia24 jest dziecinnie łatwe. Aplikację można pobrać z  platformy Google Play, i już wkrótce, także z Apple Store. Po uruchomieniu aplikacji należy zeskanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, zaznaczyć rodzaj ubezpieczenia i wybrać najlepszą z pojawiających się ofert. Po jej zatwierdzeniu i opłacie za pomocą operatora PayU polisa niemalże natychmiast wysyłana jest na wskazany adres mailowy użytkownika.

Nie czekaj, pobierz aplikację i sprawdź, jak to działa!

[Głosów:1    Średnia:5/5]