Dobra praca jest nie tylko źródłem dochodu oraz codzienną rutyną. To przede wszystkim źródło nieustannej satysfakcji, a także możliwość rozwijania swoich pasji. Nie jest jednak łatwo znaleźć pracę, która będzie jednocześnie wiązała się z naszymi zainteresowaniami. Jeżeli jest Ci bliska motoryzacja, nasza oferta z pewnością przygotowana została właśnie z myślą o Tobie. Zapewniamy pracę w światowej firmie cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zacząć pracę w BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/)? To o wiele prostsze, niż Ci się wydaje. Na stanowiska takie, jak: technik, doradca serwisowy, product genius, doradca do spraw sprzedaży części i akcesoriów, doradca do spraw sprzedaży samochodów oraz kierownik działu sprzedaży poszukujemy osób ambitnych, rzetelnych, sumiennych i samodzielnych.

Cechami, które z pewnością pomogą Ci w procesie rekrutacji, będą: znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym, doświadczenie w branży, wysoka kultura osobista, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami, umiejętność w pracy grupie. Nie martw się, jeśli nie posiadasz doświadczenia, a szybko się uczysz – wszystkiego Cię nauczymy. Gwarantujemy pracę w znanej i cenionej na świecie firmie, która daje możliwość rozwijania swoich zawodowych pasji. Zapewniamy ciekawe szkolenia, doskonałe warunki zatrudnienia, pracę w zgranym zespole oraz atrakcyjne zarobki.

Aktualnie poszukujemy nowych pracowników do naszych oddziałów między innymi w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy, Olsztynie, Wrocławiu, Gdańsku, Kielcach, Katowicach, a także wielu innych miastach na terenie całego kraju. Praca w naszej firmie to prestiż, a także możliwość budowania wspólnego sukcesu całej, rozpoznawalnej na świecie marki. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do aplikowania na wybrane przez siebie stanowiska. Jesteśmy przekonani, że praca, którą oferujemy, sprosta wymaganiom wszystkich osób, które interesują się motoryzacją i są nastawione na sukces. Zależy nam na pozyskaniu pracowników, których wyróżnia pozytywne myślenie, pasja oraz zaangażowanie.

Wierzymy, że praca w naszym zespole pozwoli Ci się wykazać i stanie się przepustką do dalszej kariery zawodowej. Praca marzeń istnieje – wystarczy dopomóc szczęściu i wysłać swoje zgłoszenie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące preferowanego przez Ciebie stanowiska pracy, zapraszamy do kontaktu e-mailowego bądź telefonicznego z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że to właśnie Ty dołączysz do naszego wyjątkowego zespołu pracowników BMW.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułaudi akcesoria
Następny artykułauto szrot bydgoszcz

Pasją do motoryzacji zaraził mnie tato, który w wolnych godzinach lubił dłubać przy swoim aucie. Teraz gdy znajdujemy na to czas robimy to wspólnie! :)