Pasy transportowe stanowią jedne z najpopularniejszych akcesoriów służących do bezpiecznego transportu ładunków. Sprawdzą się w przypadku przewozu dużego ładunku o różnych kształtach, jak i mebli czy zwykłego bagażu podróżniczego.

Zabezpieczenie ładunku na przyczepce

W celu zabezpieczenia ładunku znajdującego się na przyczepce niezbędne są pasy ściągające. Ich zasada działania jest analogiczna do zasady działania paska do spodni. Pasy te nazywane również są pasami jednoczęściowymi. Stosowane są głównie w przypadkach, gdy na przyczepce nie ma miejsca by zaczepić haki. Pasy ściągające sprawdzą się w momencie, gdy niezbędne okazuje się spięcie ze sobą dwóch ładunków. Wśród dostępnych na rynku opcji odnaleźć można również pasy ściągające do bagażu oraz pasy służące do montażu dużych banerów.

Gdzie znaleźć pasy transportowe?

Po pasy transportowe najłatwiej sięgnąć do sklepu internetowego www.twojepasy.pl. Szczegółowe opisy oferowanych produktów sprawiają, że dobranie odpowiedniego modelu nie powinno stanowić problemu nawet dla laików w temacie transportu. Wśród dostępnych na rynku modeli odnaleźć można pasy transportowe z napinaczem, pasy ściągające, pas stworzone z myślą o transporcie z wykorzystaniem lawety, pasy do opasania czy pasy bagażowe.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru pasów transportujących?

Istotne jest tutaj zamówienie pasów spełniających normę PN-EN 12195-2:2003. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości zakupionego produktu. Certyfikowane produkty to synonim bezpiecznego użytkowania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAudi Kraków
Następny artykułPoziomowanie przyczepy kempingowej

Pasją do motoryzacji zaraził mnie tato, który w wolnych godzinach lubił dłubać przy swoim aucie. Teraz gdy znajdujemy na to czas robimy to wspólnie! :)