Ramki na tablice rejestracyjne

Myślisz, że ramki tablic rejestracyjnych służą jedynie do tego, by dawać dodatkową ochronę samej tablicy rejestracyjnej? Rzeczywiście jest to ich główna, ale z całą pewnością nie jest jedyną. Okazuje się, że ramki na tablice rejestracyjne świetnie sprawdzają się do tego, by móc zamieszczać na nich przekaz reklamowy. Sprawdź, kto może korzystać z takiej reklamy i czy rzeczywiście jest ona skuteczna?

Ramki pod tablice rejestracyjne rzeczywiście nie dają zbyt dużej powierzchni, na której można byłoby zamieścić reklamę. Może lepiej wybrać reklamę samochodową na szybach albo dachu pojazdu mechanicznego? Taka może być o wiele lepiej dostrzegalna, ale nie oznacza to, że hasło reklamowe, logotyp firmy czy jej dane teleadresowe nie zostaną dostrzeżone przez potencjalnych odbiorców na małych ramkach. Przecież każdy kierowca musi patrzeć na tył auta jadącego z przodu, przekaz dociera więc do niego podświadomie. Warto przy tym zaznaczyć, że taka reklama nie jest nachalna i raczej spotyka się z akceptacją targetu. Nie rozprasza, nie wpływa negatywnie na skupienie ani koncentrację podczas prowadzenia samochodu.

Należy też wspomnieć o pozostałych zaletach ramek pod tablice rejestracyjne jako środka przekazu reklamowego. Liczą się niewielkie koszty takiego narzędzia. Wydatek na taką reklamę wiąże się z przeznaczeniem nie więcej niż kilkuset złotych. Do tego jest to narzędzie trwałe i mobilne, a patrząc na całą flotę aut, która zmienia przecież lokalizację, można mówić o szerokim zasięgu.

Ramki na tablice rejestracyjne można wykorzystywać do reklamy zewnętrznej w każdej branży. Najbardziej opłacalna jest wtedy, gdy firma posiada rozbudowaną flotę aut. Najczęściej stosują ją przedsiębiorstwa z sektora motoryzacyjnego oraz nieruchomości, ale pod tym względem nie można mówić o jakichkolwiek ograniczeniach. Reklamę na samochodzie tego rodzaju najlepiej traktować jako przekaz wspomagający i jeden z elementów całej strategii promocyjnej. Jej skuteczność jako jedyny element reklamy może nie być zadowalająca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]