Leasing na auto to obecnie najkorzystniejsza forma pozyskiwania nowych samochodów przez przedsiębiorców w Polsce. Leasing Opel cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo można go dopasować do potrzeb małej, jednoosobowej firmy i dużego przedsiębiorstwa, które potrzebuje wielu aut. Opel posiada też w swojej ofercie szereg aut, które zaspokoją potrzeby każdego przedsiębiorcy.

Leasing na auto kojarzy się przede wszystkim z pozyskiwaniem pojazdów do pracy, takich jak auta dostawcze, auta miejsce, dla przedstawicieli handlowych czy też małe vany, przeznaczone dla merchandiserów. Ale Leasing Opel to także rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Auto dla małej firmy

Duża część jednoosobowych firm nie potrzebuje dużych aut, z potężną powierzchnią załadunkową. Wręcz przeciwnie. Równocześnie, w wielu firmach auto wyleasingowane na firmę, ma też za zadanie służyć całej rodzinie. Spójrzmy na kilka przykładów.

Opel Adam jest niewielkim, bardzo nowoczesnym samochodem miejskim, który idealnie sprawdzi się w warunkach wielkiego miasta. Niewielka kwiaciarnia może wykorzystywać to auto do przewozu kwiatów i upominków w ramach poczty kwiatowej. W biurze rachunkowym auto idealnie sprawdzi się w roli pojazdu, przeznaczonego do odbioru dokumentów od klientów. Może również służyć do dostarczania posiłków do domów klientów w ramach prowadzonej działalności gastronomicznej albo jako pojazd dla pani, która prowadzi mobilny salon piękności. Poza pracą będzie to idealne auto dla singielki, singla albo pary. Opel Meriva może być wykorzystywany w ten sam sposób, z tym, że po pracy spełni swoje zadanie jako małe, miejskie auto rodzinne, którym będzie można wygodnie transportować rodziców i dzieci. Opel Astra Hatchback lub kombi będzie z kolei idealnym samochodem przy takim rodzaju działalności, w którym działalność firmowa będzie wiązała się z koniecznością dalszych wyjazdów. Astra Hatchback zapewni z jednej strony odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także wsparcie dla kierowcy, nawet na kilkusetkilometrowych trasach. Z drugiej strony zapewni też niskie koszty utrzymania. Nowoczesne silniki benzynowe lub wysokoprężne, w zależności od wybranej pojemności i mocy, są w stanie bardzo pozytywnie zaskoczyć niskim zużyciem paliwa.

Leasing Opel – co warto wiedzieć?

Leasing Opel jest skierowany do przedsiębiorców. Wiele zestawień pokazuje, że jest to jedna z najtańszych i najkorzystniejszych ofert na rynku. Auta można wynajmować na okres od dwudziestu czterech do osiemdziesięciu czterech miesięcy. Po zakończeniu umowy samochód można zwrócić, albo wykupić go za niską kwotę (zależną od długości trwania umowy).

Opłata za wynajem ponoszona jest w firmie miesięcznych rat. Ich wysokość zależna jest od wartości wybranego samochodu, od okresu leasingowania a także od wysokości opłaty wstępnej, która może wynieść od jednego do czterdziestu pięciu procent wartości samochodu.

Dla przedsiębiorcy bardzo ważne jest to, że każdą miesięczną ratę, w pełnej wysokości, można odliczyć od podstawy opodatkowania. Leasing mogą uzyskać także małe firmy i te, które dopiero co rozpoczęły działalność na rynku. Wszystkie formalności załatwiane są maksymalnie w dobę. Do tego można też leasingować auta używane, znajdujące się w ofercie komisów.

Autoryzowany dealer Opla, Auto Żoliborz, zaprasza przedsiębiorców do swoich salonów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]