Wszystko o certyfikacie SSL

Certyfikatem SSL nazywa się zwykle zabezpieczenia stron internetowych. Chodzi głównie o kodowanie połączeń internetowych. Im dłuższy jest taki kod, tym trudniej jest go złamać.

Zabezpieczenia te dotyczą ochrony danych osobowych, które użytkownik podaje w celu weryfikacji. Zabezpieczenia certyfikatem SSL stosuje się między innymi na stronach banków czy sklepów internetowych. Płynie z tego prosty wniosek: certyfikat SSL jest konieczny wszędzie tam gdzie dokonuje się płatności, ale nie tylko. Certyfikat niezbędny okaże się również na stronach, które wymagają od użytkownika podania swojego e-maila i innych danych osobowych (na przykład miejsce zamieszkania, numer konta bankowego i tym podobne). Certyfikat SSL jest więc niemal niezbędny przy zakładaniu nowej strony internetowej.

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Przede wszystkim najpierw należy zaznajomić się dokładnie z ofertą wielu sprzedawców certyfikatu SSL. Wiele firm oferuję certyfikaty w bardzo atrakcyjnie niskiej cenie, która z czasem okazuje się rosnąć. Aby nie dać się złapać w sidła rosnących cen warto dokonać researchu na temat tego gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Jedną ze stron która w swojej ofercie ma sprzedaż certyfikatów SSL jest kru.pl.

Certyfikat SSL w kru.pl można nabyć bezpośrednio na ich stronie: wystarczy do tego jedynie urządzenie takie jak komputer lub smartfon oraz połączenie z Internetem. W razie jakichkolwiek kłopotów lub wątpliwości na stronie kru.pl znajduje się numer telefonu pod którym można uzyskać pomoc. Kru.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie posiada nie tylko certyfikaty SSL, ale także domeny internetowe oraz hostingi.

Jest kilka rodzajów certyfikatu SSL na przykład: DV (Domain Validation), OV (Organization Validation) czy EV (Extended Validation).

Platforma kru.pl dostarcza tanie certyfikaty SSL, na każdą kieszeń (już od 30 zł.) W zależności od potrzeb, można wybierać jedną z czterech opcji certyfikatu SSL, dopasowanego do indywidualnych potrzeb klientów.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSerwis Nissana
Następny artykułSamochody Smart

Pasją do motoryzacji zaraził mnie tato, który w wolnych godzinach lubił dłubać przy swoim aucie. Teraz gdy znajdujemy na to czas robimy to wspólnie! :)