W sprzedaży znajdziemy obecnie mnóstwo auto używanych. To zarówno te pochodzące z polskiej dystrybucji, jak i te, które sprowadzane są do nas z krajów zachodnich. Poszukiwanie dobrego auta z drugiej ręki może być poważnym problemem – gdy nie chcemy narażać się na niebezpieczeństwo, warto pomyśleć o sprawdzeniu ofert w salonach dealerskich.

Zakupienie auta u dealera wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z nowymi modelami, które niedawno wyjechały z fabryki. Jednak tak naprawdę u dealera możemy kupić nie tylko takie pojazdy, ale też te używane, ale nadal w świetnym stanie technicznym i wizualnym. To głównie samochody otrzymywane w rozliczeniach, gdy klient decyduje się na nowszy i droższy model, a także są to modele poleasingowe.

Poszukiwanie odpowiedniego samochodu nie musi być trudne, gdy zdecydujemy się na skorzystanie z ofert w salonach dealerskich. Wprawdzie wybór nie jest tak ogromny jak przez portale ogłoszeniowe, ale za to możemy zobaczyć auto na własne oczy, wybrać się na przejażdżkę, aby zobaczyć, jak działa, możemy też skorzystać z szerokiej gamy innych udogodnień.

Zakupienie auta w salonie dealerskim jest doskonałą propozycją przeznaczoną dla osób, dla których liczy się pewność, że auto będzie w rzeczywiście takim stanie, jaki jest w opisie. Samochody, które są wystawiane na sprzedaż, przechodzą na początku badania techniczne, które potwierdzane są odpowiednimi dokumentami do wglądu klienta. W przypadku samochodów używanych oferowanych w ramach programu Używane Ford jest to Certyfikat Jakości Pojazdu DEKRA – światowego lidera w zakresie oceny pojazdów.

To jednak jeszcze nie wszystko. Na używane auto możemy otrzymać często gwarancję, dlatego w razie jakichkolwiek problemów będziemy mogli uzyskać pomoc. Co więcej, przy zakupieniu samochodu w salonie dealerskim możemy od ręki zakupić ubezpieczenie w niskiej cenie, możemy też skorzystać z różnych form finansowania, na przykład na miejscu wziąć kredyt samochodowy.

Warto więc zapoznać się bliżej z ofertami samochodów używanych w salonach dealerskich!

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]